"Latvijas skolas soma"

Ziemassvētku kauju muzejs "Mangaļos" (9.a) 05.12.2018.

Skolas soma

Muzejā notika nodarbība "Latviešu strēlnieks Ziemassvētku kaujās". Nodarbībā strēlnieku formā tērpts nodarbības vadītājs-gids stāstīja skolēniem par karavīru ikdienas dzīvi un dalību kaujās, pavadīja skolēnus apskatīt muzeja iekštelpas, deva iespēju paturēt rokās 1.Pasaules kara ieročus. Skolēni veica dažādus uzdevumus, piedalījās komandas spēlēs, izpildīja pavēles. Skolēni mežā aplūkoja brīvdabas ekspozīcijas nocietinājumus.

Sk. Svetlana Živjuka

Bauska un Rundāle 13.11.2018.

Skolas soma

11.i klase devās iepazīt ne tik tālo Bauskas pilsētu. Tā ir pilsēta Zemgalē, kurā divas upes - Mūsa un Mēmele saplūstot izveido Lielupi. Neskatoties uz drūmo laiku tajā dienā, Bauskas pilsēta bija skaista, jo bija gatava Latvijas simtgades svinībām. Pa ceļam uz Rundāles pili, paskatījāmies uz Bauskas pili. Rundāles pilī veicām orientēšanās spēli, lai skolēni varētu labāk iepazīt pils arhitektūru, tās iekārtojumu. Pils dārzs ir skaists, taču jābrauc turp vēlreiz, kad viss ir zaļš un košs.

Sk. Ineta Blumberga

Filma "Tēvs Nakts" 10.11.2018.

8.a klase apmeklēja kino filmu Jelgavas Kultūras namā "Tēvs Nakts". Filmas galvenais stāsts bija par vienu drosmīgu (manuprāt, neprātīgu) vīru, kuram neticamā vidā izdevās paglābt pāris desmit ebrejus no vācu izsūtīšanas nometnēm, nošaušanas, utt.... slēpjot tos savās mājās, apdraudot/ riskējot ar sevi un savu ģimeni.
Filma bagātināja skolēnu priekštatus un zināšanas, izpratni par Latvijas vēsturi un notikumiem.

Sk. Violeta Erdmane

Animācijas 18.10.2018.

5. un 6.kl. skolēniem bija pasākums "Animāciju filmu veidošana, radošās darbnīcas". Bildes te...

Sk. Zenta Valtere

Ekskursija uz Latvijas Nacionālo Mākslas muzeju 27.09.2018.

9.m klase, projekta "Skolas soma" ietvaros, viesojās Latvijas Nacionālajā Mākslas muzejā. Bildes te...

Sk. Ludmila Soldatenoka

Skolas soma

Atpakaļ uz lapu "Šobrīd aktīvie projekti"