Fakultatīvo, individuālo nodarbību un interešu izglītības grafiks
2018./2019. mācību gada 1.semestrī.

Fakultatīvā/
indiv. nodarbība

Klase

Skolotājs

Telpa

Diena

Mācību stunda

Fakultatīvās nodarbības

Latviešu valoda

9 a

J. Mackēviča

213.

trešdiena

0.st.

Angļu valoda

9 b
9 m

Ie. Cauna

212.

pirmdiena

8.st.
0.st.

Angļu valoda

9.m

A.Amstere-Zelgalve

113.

 

 

Angļu valoda

9 a

S. Živjuka

305

pirmdiena

7.st

Krievu valoda

9 m
9 a

S. Biete

310.

pirmdiena
ceturtdiena

0.st.
0.st.

Krievu valoda

9 a,b

S.Anševica

112.

ceturtdiena

0.st.

Fizika

9 m

A.    Lukjančikovs

228.

ceturtdiena

8.,9.st.

Rokdarbi (“Zirneklītis”)

2.-3.

Z. Jevsina

224.

piektdiena

7.st.

Uzturmācība

5.-6.

L.Stepena

24.

piektdiena

1.,3.nedēļa-7.st.;

2.,4.nedēļa-7.,8.,9.st.

Teātra studija

4.

A.Treija

Aktu zāle

pirmdiena

6.,7.st.

Skolēnu mācību uzņēmumi (SMU)

5-12.

I.Bahmanis

325.

trešdiena

7.,8.st.

Skolēnu mācību uzņēmumi (SMU)

5-12.

I.    Skudra

325.

trešdiena

7.,8.st.

Kodu laboratorija

1 m1.

E.Kupčs

326.

piektdiena

5.st.

1m2.

326.

piektdiena

6.st.

Spēļu programmēšana

2m1., 2m2.

326.

trešdiena

7.st.

3 D projektēšana (pildspalvas)

1.-2.

E.Kupčs

326.

pirmdiena

7.st.

3 D projektēšana

4.-9.

K.Antonevičs

318.

otrdiena

8.st.

Robotika

1m1.

1m2.

I.Bauska

318.

otrdiena

trešdiena

8.st.

8.st.

Netradicionālā matemātika

3 m1

A.Dunce

125.

trešdiena

6.st.

6 m 1

125.

pirmdiena

7.st

7 m1

125.

ceturtdiena

8.st.

1 m1

Ie. Dovāne

115.

pirmdiena

5.st.

1 m2

115.

otrdiena

6.st.

2 m1

315.

ceturtdiena

6.st.

2 m2

311.

trešdiena

6.st.

3 m2

310.

otrdiena

7.st.

4 m

115.

pirmdiena

7.st.

6 m2

115.

pirmdiena

8.st.

Matemātika

5 m

Dz.Kancēviča

313.

ceturtdiena

0.st.

8 m

313.

trešdiena

0.st.

Matemātika

9 b

M.Eizengrauds

113.

otrdiena

0.st.

9 m

Dz. Ozola

114.

trešdiena

0.st.

9 a

L.Medaine

115.

pirmdiena

8.st.

Netradicionālā matemātika

9.m

Dz. Ozola

114.

pirmdiena

8.st.

Fizika

9.a

M.Eizengrauds

113.

piektdiena

0.st.

Latvijas vēsture

9.m

J.Ķusis

315.

otrdiena

0.st.

Latvijas vēsture

9.a
9.b

V.Pirvica

214.

piektdiena
pirmdiena

7.st.
8.st.

Sporto visa klase

6.m2 (2 stundas)

S.Lorence

sporta zāle

pirmdiena
trešdiena

7.st.
8.st.

Sporto visa klase (peldētapmācība)

6 m2

A.Ozoliņa

baseins

piektdiena

1.2.st.

Sporto visa klase
(peldētapmācība)

6 m2

A.Paegle

baseins

piektdiena

1.2.st.

Volejbols

9 -12

Z. Auziņa

sporta zāle

trešdiena

8.,9.st.

Sporta spēļu pamati

5.
6.

I.Rutka

sporta zāle

pirmdiena
piektdiena

7.st.
7.st.

Kustību un dejas pamati

3.-4. kl.

S. Kuriga

aktu zāle

pirmdiena
piektdiena

6.,7.st.
6.,7.st.

Individuālās nodarbības

Iekārtu datorprojektēšanas pamati

10 i

O.Vronskis

318.

piektdiena

9.st.

Ievads inženierzinātnēs

10.i

I. Grīnfelde

VBF

otrdiena

9.st.

Latviešu valoda

12 i

I. Ulmane

232.

ceturtdiena

7.25-8.25

Fizika

12 i

A.Lukjančikovs

228.

otrdiena

8.,9.st.

Angļu valoda

12 i

A.Amstere-Zelgalve

113.

ceturtdiena

8.st.

Angļu valoda

12 i

I.Liepa

311.

trešdiena

0.st.

Krievu valoda

12 i

S.Anševica

112.

trešdiena

0.st.

Krievu valoda

12 i

S. Biete

310.

pirmdiena

0.st.

Vācu valoda

12 i

M. Gāle

303.

otrdiena

9.st.

Matemātika

12 i

Dz.Kancēviča

313.

piektdiena

0.st.

Matemātika

12 i

A. Dunce

125.

ceturtdiena

8.st.

Biloģija

12 i

I.    Stūrāne

322.

pirmdiena

8.st.

Ķīmija

12 i

V. Miglāne

222.

otrdiena

9.st.

Kulturoloģija

12 i

A.    Leite-Straume

113.

otrdiena

0.st.

Latvijas un pasaules vēsture

12 i

J. Ķusis

315.

piektdiena

8.st

Interešu izglītība

Vizuālās mākslas studija

1.-4.kl.

V.Erdmane

310.

otrdiena

6.-9.st.

Teātra studija

7.-9.kl.
10.-12.

A.Treija

aktu zāle

trešdiena
piektdiena

7.-11.st.
7.-11.st.

Sākumskolas koris

1.-4.kl.

A.Damlica-Ķere

120.

otrdiena
trešdiena

6.,7.st.

Vizuālās mākslas studija

5.-12.

S.Rēdmane

211.

pirmdiena

7.,8.st

Kustību un dejas pamati

1.-2.

S.Kuriga

aktu zāle

trešdiena

6.,7.st.

Futbols

7.-12.

Z.Auziņa

sporta zāle

piektdiena

8.,9.st.

Florbols

7.-12.

S.Lorence

sporta zāle

pirmdiena

8.,9.st.

Sporta spēļu pamati

1.

S.Lorence

sporta zāle

trešdiena

5.st.

Sporta spēļu pamati

2.,
3.,
4.kl.

R.Liniņš

sporta zāle

otrdiena,
ceturtdiena
ceturtdiena

6.st.
7.st
8.st.

Metināšana

10.
11.
12.

D.Brūvere

mašīnbūve

trešdiena
ceturtdiena
pirmdiena

9.st.
9.st.
9.st.

CNC manuālā programmēšana

10.

 

mašīnbūve

ceturtdiena

15.00

Robotika

7.-12.

I.Bahmanis

25.

piektdiena

7.,8.,9.st.

Kokapstrāde

5.-12.

I.Bahmanis

25.

pirmdiena

7.,8.,9.st.

Jauno žurnālistu pulciņš

9.-12.

V.Hermane

315.

pirmdiena

7.,8.,9.st.

Psihoģija pamatskolai

7.,8.
9.

L.Soldatenoka

304.

pirmdiena
trešdiena

8.st.
7.,8.st.