Jelgavas Tehnoloģiju visdusskolas pedagogu konsultāciju grafiks
2017./2018.m.g. I semestris
  Pirmdiena Otrdiena  Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
    no līdz no līdz no līdz no līdz no līdz
1 Actiņa  Maija 14:40 15:20     14:40 15:20        
2 Amstere Zelgalve A. 15:20 16:43     07:45 08:25 07:45 08:25    
3 Anševica Svetlana     14:35 16:25         14:35 16:25
4 Antonevičs Kaspars             14:40 15:35    
5 Auziņa Ingrīda     13:10 15:10     13:10 14:23    
6 Auziņa Zinaīda         13:55 16:50        
7 Bahmanis Ivars         14:35 16:59        
8 Balode-Lukjanska B.     14:40 15:00            
9 Bauska Ilvija         14:40 15:40 13:55 14:40    
10 Birkenbauma Daina     15:25 16:25     15:25 16:00    
11 Blumberga Ineta         07:45 08:25 08:00 08:23 07:45 08:25
        14:40 16:00        
12 Blumbergs Kristiāns                 07:55 08:25
13 Cauna Ieva     14:40 17:06     13:55 14:35    
14 Damlica-Ķere Agita 15:20 16:45 15:20 16:00 15:20 16:50        
15 Dovāne Ieva     14:40 15:50 14:40 15:50 14:40 15:50    
16 Dunce Antra         13:10 15:55        
17 Eizengrauds Mārtiņš 15:20 16:10     15:20 17:38        
18 Erdmane Violeta 13:10 15:00                
19 Gāle Maruta     14:40 15:20 07:45 08:25        
20 Gindra Santa 13:10 13:50 13:10 13:50 13:10 13:50 13:10 13:50 13:10 14:10
21 Grīnfelde Inga                    
22 Grunte Valda     14:35 16:00 14:35 16:20        
23 Hermane Vita             07:50 08:25 07:50 08:25
24 Jevsina Zanda             14:35 15:00 13:10 14:40
25 Jēgermane Iveta 13:00 15:00 14:00 14:51            
26 Jurjāne Regīna     13:10 14:20 12:20 13:50 13:10 14:20    
27 Kancēviča Dzintra 14:35 16:35     15:20 17:15        
28 Kraule Santa 13:00 15:00             13:00 14:25
29 Kupčs Edgars                 14:40 15:35
30 Ķusis Jānis                 07:30 08:30
31 Leite -Straume Antra         07:40 08:25        
32 Liepa Inga 13:55 15:20         14:00 15:50    
33 Lorence Santa     14:40 16:00 14:40 16:20        
34 Lukjančikovs Andrejs             07:45 08:26 07:45 08:26
35 Mackēviča Jana 07:40 08:25 07:40 08:25 07:40 08:25 07:45 08:25    
14:40 15:50                
36 Malojlo Ineta     13:30 15:15     13:30 15:00    
37 Medaine Lāsma 14:40 15:41             14:40 15:41
38 Miglāne Veronika 14:40 15:50 15:25 15:50     07:50 08:25 14:40 15:50
39 Ozola Dzintra     14:40 15:50 14:40 15:50 14:40 15:40    
40 Petrova Raisa                 14:40 16:06
41 Pirvica Viviāna     14:40 16:40         14:40 15:45
42 Plivča Ināra 13:50 16:00 14:40 16:25            
43 Radčenko Ināra             14:40 16:16    
44 Rēdmane Sanita     13:50 15:25 13:00 14:35        
45 Rutka Irēna 13:55 14:50 13:55 14:40            
46 Stepena Linda 14:40 16:43         13:00 13:50    
47 Stūrāne Ilona 14:40 15:40         13:55 15:40    
48 Šembele Tamāra 07:50 08:25                
49 Treija Aija         08:00 08:30 08:00 08:30    
50 Ulmane Ilze 07:25 08:25 14:40 15:40 13:55 14:55 14:40 15:28    
51 Volgemute Ilze         13:10 15:24 14:00 15:00    
52 Vronskis Olafs 16:10 17:10                
53 Zaremba Santa     13:10 14:10 12:20 13:20 13:10 13:45    
54 Zīverte Līga     13:10 14:35 13:10 13:45 13:10 14:10    
55 Živjuka Svetlana 07:45 08:25     07:45 08:25     07:45 08:25
13:55 14:50             14:40 15:20